SPORT & RELAX (2)

RESTAURACE

Restaurace na letišti (cca 2 km)- pěkná procházka; další možností je restaurace přímo v Golfovém resortu Konopiště - 2 km; S-centrum v Benešově - PIZZA a především italska kuchyně - 6 km; v Benešově je ještě několik dalších restaurací.

SPORT & RELAX

Od února 2013 je v areálu Golf Resoru Konopiště (gcko.cz) nově otevřeno spa & wellness centrum (2 km). Je zde k dispozici vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna či solární louka. Možno je také absolvovat nejrůznější léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je zde k dispozici posilovna a pro skupiny fitness sál. 

V zimním období je v areálu Golfresortu v provozu 300m dlouhá lyžařská sjezdovka, na které jsou dva vleky - 300m a 50m. Jsou zde pro Vás připraveny i běžkařské trasy v délce 12km, kde můžete provozovat běžecké lyžování i skating. V nabídce je i výuka lyžování pro děti i dospělé. Náročnější sjezdovky se nacházejí v 35km vzdáleném skiareálu MONÍNEC.

Výuka Nordic Walking přímo v Nesvačilech (www.nordicwalking.wbs.cz), které vede zkušená lektorka s licencí pro výuku toho sportu - "zdravé vycházky kolem golfu, v areálu zámeckého parku Konopiště." Čas si určíte sami, po dohodě s lektorkou.

S-centrum (www.scentrum.eu)  - pro aktivní pobyt můžete navštívit sportovní centrum a restauraci v Benešově, kde si po příjemné večeři můžete zahrát bowling, případně badminton nebo tenis. (6 km)

Lanový park v Týnci nad Sázavou: (www.bisport.cz/cz/lanovy-park)

Monínec (www.moninec.cz) je 30 km směrem na Tábor, kde je v létě otevřeno velké lanové centrum a v zimě výborné lyžařské podmínky.

KULTURA

10 km od obce Nesvačily je nově otevřený unikátní víceúčelový areál „Čapí hnízdo“ (investice Andreje Babiše), jehož součástí je např. i Ekocentrum (www.capihnizdo.cz)

Vojenské technické muzeum Lešany (www.vhu.cz/cs/stranka/vojenske-technicke-muzeum)

Za zmínku stojí i Hřebčín Favory s chovem Starokladrubských koní, sídlem je barokní statek Benice. Je možno svést se kočárem ze statku až na Konopiště. Statek je 16 km od Nesvačil (www.favory.cz)

Město Tábor je vzdáleno 40 km jižně od obce Nesvačily. Zde můžete navšívit KATAKOMBY.

Kontakt

www.villakonopiste.cz
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel.: +420 - 737 342 160

Adresa:
Nesvačily 142
257 51 Bystřice
(okr. Benešov)

GPS
49.734244,14.637508

Internet